Nazwa forum

Opis forum


#1 2007-08-11 10:41:06

Pedr

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-11
Posty: 5
Punktów :   

Witam,

No to ruszamy i z forum i z sojuszem. Zacznę od przedstawienia się - jestem Pedr, czyli trochę hiszpański Pedro, a trochę czeski Petr.
Jako Pedro jestem ambitny, mściwy, chciwy.
Jako Petr jestem uśmiechnięty, spolegliwy i łagodzący konflikty.
Jako gracz w Trawiana stawiam na grabież połączoną z rozwojem własnej infrastruktury na wypadek utraty armii czy konfliktu wymagającego lepszych jednostek. Sądząc po postępach grabionych i szpiegowanych przeze mnie sąsiadów, rozwijam się szybko, z czasem jednak chcę tej grze poświęcać mniej czasu. Nie chcę się ładować w wojny z silnymi, ale jak farmienie przestanie być zyskowne, to i o tym będzie trzeba pomyśleć.
Od sojuszu oczekuję przede wszystkim pomocy w obronie oraz tego, że samym swym istnieniem (a czasem akcjami odwetowymi) będzie odstraszał potencjalnych agresorów. Żeby tak się stało, musimy być numerem jeden w okolicy.
OK, a teraz poproszę o nieco informacji od Was!
Pozdrawiam,
Pedr

Offline

 

#2 2007-08-15 23:35:57

Gpunkt

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: Witam,

no wiec tak, przystepujac do sojuszu,po swoich wczesniejszych doswiadzczeniach z travianem, oczekuje przedewszystkim genialnej zabawy, milej atmosfery i dalszych rozwijajacych sie umiejetnosci,
idzmy ku najlepszym, walmy slabych, niech sie ucza .

Offline

 

#3 2007-08-16 00:06:06

kai turu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: Witam,

krótko o mnie: jestem raczej pokojowo nastawiony do innych graczy (prócz farm) ale i uparty. jeśli ktoś mi podskakuje to nie daje mu spokoju i licze że mój sojusz zachowuje sie tak samo:) a poza tym licze że sie nie damy byle komu załatwić a nasz sojusz bedzie wzbudzał strach!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifamanager09.pun.pl www.madderdin.pun.pl www.blackveilbrides.pun.pl www.dzikiekoty.pun.pl www.lo2konskie.pun.pl