Nazwa forum

Opis forum


#1 2007-08-13 16:30:17

Pedr

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-11
Posty: 5
Punktów :   

wojna i pokój

Proponuję, żebyśmy rozpoczęli wojnę z sojuszem R-R. Powody są dwa:
1. Są chyba jedynym sąsiadującym z nami sojuszem, który jest słaby.
2. Nazwy członków tego sojuszu mogą sugerować, że to wszyscy gracze to jedna osoba (tak jednak być nie musi - może to po prostu kumple/kumpelki ze świata pozatravianowego).

Czekam na Wasze opinie, ale dopóki się wszyscy nie wypowiemy, obowiązuje zasada "nie atakujemy innych sojuszy".

Po drugie, proponuję zawarcie sojuszu lub choćby paktu o nieagresji z I.R., którego przedstawicielem był do niedawna mrówa33. Oni są od nas trochę silniejsi, więc i tak byśmy ich nie atakowali, a taki sojusz mógłby nas ochronić przed atakami z ich strony. Odrzucam jednak jakiekolwiek umowy, wg których za tę przyjaźń mielibyśmy płacić.
Boczna sprawa, to wspomniany wyżej mrówa33. Swego czasu odezwał się do mnie, sugerując, że w postaci lui_lui przyjęliśmy do sojuszu jego farmę. Szybko się okazało, że - delikatnie mówiąc - pomylił się. Wymieniliśmy się surowcami i grzecznościami, w imieniu kolegów zaprosił nasz sojusz do sojuszu z ich sojuszem i... przestał figurować na liście członków I.R. Jeszcze nie wiem, z jakiej przyczyny, ale zastanawiam się, czy by go nie przyjąć do naszej Dzikiej Bandy (jak się Wam podoba ta nazwa? Ktoś lubi Sama Peckinpaha?). Co Wy na to?
Pozdrawiam,
Pedr

Offline

 

#2 2007-08-15 23:27:45

Gpunkt

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: wojna i pokój

I.R.  to widac moze sie wydawac mocn ekipa,
zanim beda chcieli z nami miec cos wspolnego, niech sie wykaza w akcji
mozemy cos  zorganizowac mocniejszego, na R.R np. na poczatek
z R.R to jasne mozemy wypowiedziec wojne.

Offline

 

#3 2007-08-15 23:59:05

kai turu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: wojna i pokój

ok co do RR to jestem za! to lichy sojusz, damy rade. ale powinniśmy pomyśleć nad sojuszem z jakimś innym dobrym sojuszem. nie ma co zadzierać ze wszystkimi!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.blackveilbrides.pun.pl www.fifamanager09.pun.pl www.dzikiekoty.pun.pl www.lo2konskie.pun.pl www.raportywojenne.pun.pl